Stetoskopy - oferta - ECOMED
 
Stetoskopy - anestezjologiczne, pediatryczne
 
Stetoskopy ECOMED


Szanowni Państwo,

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę na wysokiej jakości sprzęt medyczny, którym są stetoskopy firmy ECOMED.

Produkty nasze powstały w wyniku wieloletnich badań. Poprzez zastosowanie w procesie produkcji najlepszych materiałów oraz wiodących technologii staramy się zapewniać doskonałą precyzję, skuteczność, wysoką jakość oraz komfort podczas badań przeprowadzanych przy użyciu naszego sprzętu.

stetoskop ECOMEDPrezentujemy Państwu 6 grup stetoskopów firmy ECOMED:

Wszystkie rodzaje stetoskopów są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. W przypadku zainteresowania, którymś z modeli naszych stetoskopów, zachęcamy do skorzystania z możliwości otrzymania wzoru. Na życzenie klienta możemy przygotować stetoskopy z logo zamawiającego wykonanym na membranie, głowicy lub na opakowaniu.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie gwarantujemy naszym klientom sprawność, fachowość i rzetelność podczas realizacji każdego zamówienia oraz wykonanie go na najwyższym poziomie jakości. Oferujemy także usługi w zakresie serwisu i naprawy stetoskopów wszystkich marek pochodzących z rynku krajowego i zagranicznego.

Będzie nam bardzo miło, jeśli planując swoje działania, skorzystacie Państwo z naszej oferty.

Z wyrazami szacunku,

Kierownictwo Firmy ECOMED

Stetoskopy
ECOMED
Strona glówna | O firmie ECOMED | Oferta stetoskopów | Grawerowanie i Znakowanie | Kontakt
© 2012 ECOMED. Wszelkie prawa zastrzezone